Dresy Fotbalových Klubů Poté, Co UEFA Provedla

Dresy Fotbalových Klubů  Poté, co UEFA provedla rozsáhlé změny v přístupovém seznamu Ligy mistrů, jsou nyní automatická místa ve skupinové fázi vyhrazena pro 26 týmů, přičemž zbývajících šest týmů projde kvalifikačním procesem.

32 týmů, které se kvalifikují do skupinové fáze, je rozděleno do čtyř nasazených bank, přičemž držitelé Ligy mistrů, vítězové Evropské ligy a šampioni prvních šesti zemí obsadili Pot One, seřazení podle koeficientu. Zbývající tři poty jsou obsazeny ostatními kvalifikovanými týmy na základě toho, jak vysoký je jejich koeficient.

Kdo jsou nejlepší semena UCL pro rok 2018-19? Stejně jako Real Madrid (vítězové Ligy mistrů) a Atletico Madrid (vítězové Evropské ligy), nejlepší nasazené hráčky jsou následující:

Bayern Mnichov (Německo)Barcelona (Španělsko)Juventus (Itálie)Paříž Saint-Germain (Francie)Manchester City (Anglie)Lokomotiv Moskva (Rusko)Lize mistrů skupinová fáze semenáče Jak se vyvíjejí všechny fourpoty, můžete vidět v tabulce níže.

Pot 1Pot 2Pot 3Pot 4Real Madrid (162.000) (CL)Borussia Dortmund (89.000)Schalke (62.000)Viktoria Plzeň (33.000)Atletico Madrid (140.000) (EL)Porto (86.0002Ba.09) yern Mnichov ( 135.000)Manchester United (82.000)Lyon (59.500)Galatasaray (29.500)Barcelona (132.000)Šachtar Doněck (81.000)Monaco (57.000)Young Boys (20.500.01)Jventen 01.01. )Ajax (53 500) Inter (16 000) PSG (109.000)Neapol (78.000)CSKA Moskva (45.000)Hoffenheim (14.285)Manchester Dětské Fotbalový Dresy  City (100.000)Tottenham (67.000)PSV Eindhoven (36.000)Crvena zvezda (10.74al Moskva

Předsezónní Přátelské Utkání Svede Dohromady Casimira A Bývalé Spoluhráče

Casimiro si užil předsezónní přátelské zápasy Manchesteru United, kde se setkal s bývalými spoluhráči z Realu Madrid. Casimiro viděl nové Fotbalove Dresy bývalých spoluhráčů z Realu Madrid a byl ohromen kreativními styly. Po hře si Casimiro nezapomněl popovídat s Lukou Modrićem, Toni Kroosem a přátelství mezi nimi se nikdy nezměnilo.

I když Casimiro přešel do Dresy Manchester United , stále je dobrými přáteli s Lukou Modrićem a Toni Kroosem. V hráčském tunelu mezi Manchesterem United a Realem Madrid si Casimiro dychtivě potřásl rukou s Lukou Modrićem a objal ho. Potřásl si rukou i s dalšími bývalými spoluhráči. Nejsilnější kombinací střední zálohy Realu Madrid jsou pouze Luka Modrić a Toni Kroos a Casimiro si loni vybral přestup do Manchesteru United. Casimiro a Cristiano Ronaldo byli v minulé sezóně krátkými spoluhráči, druhý jmenovaný opustil Manchester United během začátku mistrovství světa ve fotbale. Casimiro má stejné představy o přestupu jako Sergio Agüero, první z nich chce být znovu spoluhráči s Cristianem Ronaldem a druhý, který chce být znovu spoluhráči s Lionelem Messim v FC Barcelona. Fanoušci opět viděli sraz nejsilnějších fotbalových záložníků a příliš mnoho vzpomínek se stalo minulostí.

Přátelství mimo kurt mezi Casimirem a jeho bývalými spoluhráči se nikdy nezměnilo a vždy se mezi nimi najde nekonečná témata k rozhovoru. Předzápasové pozdravy Casimiro si však s bývalými spoluhráči příliš neřekne, neprozradí taktická opatření trenéra Manchesteru United Erika ten Haga. Luka Modrić s Casimirem před zápasem příliš komunikovat nebude, ostatně ten zná taktická opatření trenéra Realu Madrid Carla Ancelottiho. Casimiro byl ohromen letními posilami Realu Madrid, když viděl, jak Jude Bellingham a Joselu skórovali skvěle.

Dres Juventus Porážka Byla Dost Zlá; Způsob Porážky

Dresy Juventus  Porážka byla dost zlá; způsob porážky je to, co bude bolet nejvíce. Kolumbie přiměla Lionela Messiho k tomu, aby vypadal jako pouhý smrtelník, když byl jeho argentinský tým šikanován a přehrán v sobotním vytahování opony Copa America v Brazílii, když spadl na 2:0, což odhalilo nesčetné problémy, které sužují údajné mezinárodní giganty.

Nedostatek soudržnosti, nedostatek kolektivní hry, nedostatek čehokoli, co by vzdáleně připomínalo soudržný tým: to jsou nedostatky, které budou pronásledovat Argentinu po rozcuchaném výkonu, který v Salvadoru místy hraničil s anarchií.

Očekávání kolem argentinského týmu, který půjde do letošního Copa, byla nejnižší v poslední paměti. I přesto Albiceleste nesplnily ani ty nejmenší požadavky, když byly v napínavém prvním poločase všestranně přehrávány.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu Dětské Fotbalovy Dresy  na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž Wonderkid z Man City „novým Sanchem“ v Dortmundu?

Brankář Gianluigi Donnarumma Doma Loupil

Gianluigi Donnarumma se od svého přestupu z AC Milán do Paris Saint-Germain nedočkal velké pozornosti médií. Nedávno byli Gianluigi Donnarumma a jeho přítelkyně okradeni v jejich domě ve Francii a jeho věci byly vážně poškozeny. Mezi nimi si lupiči odnesli i Fotbalove Dresy Gianluigiho Donnarummy, což je jen část jeho ztráty.

Gianluigi Donnarumma se kdysi kvůli platu přestěhoval do Paris Saint-Germain, nečekal, že ho okradou. Závažnější je, že tento incident na něj měl velký dopad. Vyděsilo ho chování lupiče při držení zbraně. Ángel Di María, který dříve hrál za Paris Saint-Germain, byl také okraden ve svém domě ve Francii, stejně jako jeho čas v Manchesteru United. Bezpečnost hráčů nebyla lokálně zaručena a dokonce byli ohroženi na životě. Mnoho hráčů letos v létě dokončilo přestupy v přestupovém období. Bude o přestup žádat i Gianluigi Donnarumma? Ostatně bezpečnost Gianluigiho Donnarummy a jeho přítelkyně nebyla chráněna a to, co se jim stalo, způsobilo jen velkou psychickou újmu. Škody na majetku Gianluigiho Donnarummy nepřevažují nad jeho zastrašenou situací a on mluvil s místní policií a čekal na výsledky.

Brankář Gianluigi Donnarumma není prvním hráčem Paris Saint-Germain, který čelil loupeži, ale stejně tak utrpěli i další spoluhráči. Možná měl Gianluigi Donnarumma po vlastnictví Dresy Paris Saint-Germain jednoduchý nápad, ale nečekaně ho potkala nejhorší věc v kariéře. Během svého působení v AC Milán neměl žádnou loupež a bude litovat, že si vybral nejistou Francii. Gianluigi Donnarumma se pro vysoký plat vzdal legendy AC Milán a jeho současná situace je také situací způsobenou volbami.

Romelu Lukaku Nebude V Budoucnu Hvězdou Interu Milán

Fotbalové dovednosti a IQ Romelua Lukakua nejsou stejné, nemá dostatek trpělivosti soustředit se na jednu věc. Toto léto je pro mnoho hráčů nejlepší čas na přestup, ale Romelu Lukaku je nespokojený s fanoušky těchto tří týmů. Romelu Lukaku má myšlenku na změnu Fotbalove Dresy , v budoucnu se nebude moci stát hvězdou Interu Milán.

Ať už jde o dresy Interu Milán, fanoušky Chelsea nebo Juventusu, ti už příchod Romelua Lukakua nevítají. Romelu Lukaku nejvíce bolí Inter Milán, s týmem připraveným na jednání s Chelsea. Přestože Romelua Lukakua v minulé sezóně zapůjčila Chelsea do Interu Milán, stále může zůstat v Serii A. Největší lítostí kariéry Romelua Lukakua je, že nedokázal dobýt Premier League. Hrál špatně za Manchester United a Chelsea. V minulé sezóně chtěl také pokračovat v napadání Premier League a také se chtěl vrátit do Chelsea, aby získal vyšší plat. Fanoušci Interu Milán vyjádřili své požehnání odchodu Romelua Lukakua. Koneckonců pomohl týmu vyhrát šampionát Serie A a vysokou přestupovou částku. Tři měsíce po svém návratu do Chelsea Romelu Lukaku říká, že se chce vrátit do Interu Milán.

Vzhledem k tomu, že Inter Milán trpí finančními důsledky, nebylo pro tým rychlé získat Romelua Lukakua na hostování. Čekání na Romelua Lukakua nebude příliš dlouhé, převlékl se do Dresy Inter Milán a potřásl si rukou s předsedou Zhang Kangyangem na oficiální vyhlášení. Inter Milán se letos v létě rozhodl vykoupit Romelua Lukakua, ale ten byl po skončení sezóny v kontaktu s Juventusem. Romelu Lukaku nevěřil vedení Interu Milán, rozhodl se sám a stal se největším poraženým. Dokud Romelu Lukaku zůstane na pár sezón v Interu Milán, bude v budoucnu skutečnou hvězdou týmu.

Dětský Dres Real Madrid Trenér Liverpoolu Klopp Vinil

Dětské Dresy Real Madrid  Trenér Liverpoolu Klopp vinil nedostatek pauzy za špatnou formu minulé sezóny, když vítězství proti Tottenhamu v polovině února znamenalo jejich první ligové vítězství v kalendářním roce. Nedostatečná rotace kádru a vyčerpání hráčů ovlivnilo jejich sezónu a Němci věří, že je to stálo důležité body v závodě o umístění mezi nejlepší čtyřkou.

"V prosinci nám chyběli hráči a neměli jsme nejlepší program. Fyzicky jste viděli rozdíl," řekl novinářům.

V letošním roce strávili hráči Liverpoolu 10 dní volna na tréninkovém kempu za teplého počasí ve španělské Marbelle po jejich brzkém vystoupení ve čtvrtém kole na West Brom v FA Cupu. To nakonec prospělo Reds, protože v Lize mistrů vzkvétali a udrželi si první čtyři místo.

Dotkne se zimní přestávka klubů mimo Premier League v Anglii? Ne, zimní přestávka ovlivní pouze Premier Fotbalový Dresy  League, přičemž hráči jako Championship a Football League zůstanou nedotčeni a nedodržují žádnou dobu odpočinku.

Romelu Lukaku Neplánuje Zůstat V Interu

Hráč bez loajality nebude nikdy týmem respektován. Poté, co se Inter snažil co nejlépe prodiskutovat plán podepsat Romelu Lukaku, hráč porušil svůj slib a nechtěl zůstat v týmu. Než se Romelu Lukaku rozhodl nadále oblékat Inter Milán Dresy , tým musel prodat určité hráče a rozhodnutí opustit Edina Džeka. Ale poté, co Inter přesvědčil Chelsea, aby podepsala Romelua Lukakua, hráč nebyl ochoten snížit svůj plat, aby mohl nastoupit.

Romelu Lukaku v průběhu let přestupuje a mění Fotbalové Dresy . Co dělá, nebo má problém s vlastním myšlením. Protože upřímnost Romelua Lukakua se Interu dotkla již dříve, řekl, že je ochoten snížit svůj plat a pracovat tvrději, aby pomohl týmu vyhrát, takže tým bude plně podporovat událost, kdy půjde do Chelsea diskutovat o přestupu. Podle aktuální situace je nemožné, aby Inter nadále podepisoval Romelua Lukakua a tým přišel i o dobrého náhradníka Edina Džeka.

Z události, kdy Romelu Lukaku znovu přestoupil do Chelsea a v roce 2021 se vrátil do Interu, každý vidí problém mentality hráčů. Romelu Lukaku možná původně plánoval zůstat v Interu, ale poté, co většina hráčů letos v létě přijala lákadlo vysokého platu Saúdské Arábie, změnila se i jeho původně nestabilní mentalita. Romelu Lukaku možná také přijal vyšší plat ve svém srdci a také se vzdá svého snu přijmout výhody peněz.

Dres Paul Pogba ř Komentáře, Které Jsem Učinil Ve Fotb

Dresy Paul Pogba  ř komentáře, které jsem učinil ve fotbale ve Francii, byly založeny na situaci, která byla předložena různými sdělovacími prostředky během minulé sezóny. Chápu, že mé komentáře jsou subjektivní a že se mohu i mýlit. Za to můžu jen já.

¡ř Chci také objasnit, že nesouhlasím s komentáři strýce hráče o údajných rozdílech mezi Griezmannem a Messim.

¡ř na chvíli, konkrétně od doby před třemi lety, jsem neudržoval vztah s Antoinem, ani netvořím součást užšího kruhu jeho rodiny, navzdory tomu, co někteří řekli v médiích.

¡ř v reakci na komentáře trenéra Barcelony Dětské Fotbalové Dresy Levně  Ronalda Koemana, který označil problém za nesmysl, chápu, že brání svůj klub a své hráče, ale ve dvou věcech není zcela přesný.

Dres Harry Kane Fámy: Bayern Plánuje Nabídku Dele Allih

Dresy Harry Kane  Fámy: Bayern plánuje nabídku Dele Alliho

Není to poprvé, co paní Bestová tvrdila, že duch Severního Irska doslova žije dál, přičemž 44letý muž otevřel deníku The Sun o podivných událostech minulý měsíc.

¡ř i ¡¯ žiji se svým bývalým manželem, ¡± řekla.

¡ř ¡¯ to se děje od té doby, co zemřel. toto je třetí dům i ¡¯ žil jsem a ¡¯ to stále pokračuje.

¡ř ¡¯ on mě následoval, on ¡¯ je součástí Fotbalové Dresy  nábytku. to nevypadá ¡¯ t obtěžovat mě opravdu. ¡±

Dresy Liverpool Očistec, Kterým Je život Bez Místa

Dresy Liverpool  Očistec, kterým je život bez místa na mistrovství světa, je i nadále realitou pro fanoušky americké reprezentace, kteří jsou ponecháni na záblescích naděje, které poskytují mladší a mladší soupisky, které jsou povolávány na většinou nesmyslná přátelská utkání.

Tato smutná realita je jen umocněna nepřítomností jako Christian Pulisic v současném týmu. Když největší hvězda týmu zůstane se svým klubovým týmem, místo aby byla přivedena do toho, co by bylo jeho prvním reprezentačním kempem po pěti měsících, slouží to jako drsná připomínka limbu, ve kterém se tým nachází.

Dobrou zprávou je, že existuje více mladých talentů, které je třeba integrovat, a více slibných vyhlídek, které je třeba vzít s sebou. Vyhlídky jako Andrija Novakovich, který střílí spoustu gólů v nizozemské druhé lize, mladíci jako Antonee Robinson, Bolton levý bek, který Fotbalový Dresy Dětské  pravidelně startuje v anglickém ligovém šampionátu, zatímco je na hostování z Evertonu a samozřejmě útočník Paris Saint-Germain Timothy W

Roční Plat 10 Milionů Eur!

Obři Ligue 1 Paris Saint-Germain oficiálně oznámili oficiální podpis bývalého útočníka Realu Madrid Asensia. Obě strany podepíší smlouvu na 3 roky do roku 2026. Jde o druhý podpis Velké Paříže letos v létě a Velká Paříž neutratila ani korunu za přestupovou částku.

Protože bylo rozhodnuto opustit Real Madrid, když smlouva letos v létě vypršela, obdrželo Asensio olivové ratolesti od mnoha evropských gigantů, ale Asensio se nakonec rozhodl nosit dresy Paris Saint-Germain. Podle zpráv se Asensiův roční plat v Paříži blíží 10 milionům eur.

27letý Asensio působí v Realu Madrid 8 let. Jako majitel č. 11 dresy Real Madridzískal s týmem 17 mistrovských titulů. V nové sezóně nahradí i Messiho a spolu s Neymarem a Mbappem vytvoří nový útočníkský trojzubec Paříže.

Arsenal Sbírá Nejlepší Hvězdy, Frimpong Míří Na Pozici Pravého Obránce

Arsenal nedávno podepsal top hvězdy za celkovou cenu více než 230 milionů eur, hráče Chelsea Havertse, hráče West Ham United Rice a hráče Ajaxu Juliana Timbera. Tito hráči svlékli své Dětské Dresy Levně a pozdravili červený Dresy Arsenal Dětské . Tyto úvody posílily kádr Arsenalu, ale tým také potřeboval útočícího pravého obránce, aby zlepšil svou útočnou sílu. Jeremie Frimpong je potenciálním kandidátem z Bayer Leverkusen, přidává tempo a schopnost přecházet zprava.

Jeremie Frimpong v Dresy Bayer 04 Leverkusen Dětské je známý svou maximální rychlostí více než 36 km/h, což mu dává schopnost prorazit obranu a rychle prosadit útok týmu na hřišti. Jeho rychlost může Arsenalu přinést nové útočné možnosti, zvláště když dokáže rychle posouvat týmový útok při rychlém protiútoku. Frimpong má navíc dobrý výkon i v kříži zprava. Má přesné křížové schopnosti a vynikající inteligenci míče, což může útočníkům Arsenalu vytvořit více příležitostí ke skórování. V minulé sezóně reprezentoval Leverkusen ve všech 34 ligových zápasech, vstřelil 8 branek a na 7 asistencí, což svědčí o jeho hrozbě a přínosu v ofenzivě.

Pokud Arsenal představí Jeremieho Frimponga, bude sestava týmu Arsenal silnější. Už podepsali mnoho špičkových hvězd. Pokud znovu zavedou ofenzivu pravého beka, celková síla týmu se zlepší. Přihlásí se znovu Arsenal, který byl v minulé sezóně druhý, aby posílil celkovou sílu týmu? počkejme a uvidíme.

Detsky Dres Messi "Fotbalová Federace Saúds

Dětské Dresy Messi  "Fotbalová federace Saúdské Arábie by ráda všechny ubezpečila, že všichni hráči národního týmu Saúdské Arábie jsou v bezpečí po technickém selhání jednoho z motorů letadla, které právě přistálo na letišti Rostov na Donu," potvrdila národní federace v prohlášení. prohlášení sdílené na Twitteru.

"Teď bezpečně míří do svého bydliště."

?| Saúdskoarabská fotbalová federace by ráda všechny ubezpečila, že všichni reprezentanti Saúdské Arábie jsou po technické poruše jednoho z motorů letadla, které právě přistálo na letišti Rostov na Donu, v bezpečí, a nyní míří na své pobyt v bezpečí.

— Národní tým Saúdské Arábie (@SaudiNT_EN) 18. června 2018 Saúdská Arábie zahájila svou kampaň na mistrovství světa reverzem 5:0 v podání hostitelského Ruska ve čtvrtečním zahajovacím utkání.

Uruguay pak ve středu čeká na muže Fotbalové Dresy  Juana Antonia Pizziho, než uzavře svou výzvu ve skupinové fázi proti Egyptu.

Last News

Neymar Dres Psg UK TV KanálOnline StreamN/AN/A

Neymar Dresy Psg  UK TV kanálOnline streamN/AN/A Novinky o týmech a týmech Squad RangeRangers Brankáři McGregor, Foderingham, McCrorieDefenders Tavernier, Goldson, Flanagan, Ross McCrorie, Katic, Bradley, Barisic, Worrall, McAuleyZáložníci Dorrans, Jack, Ejaria, Halliday, Coulibaly, Kent, ArzdaForwards, Kellya S. Grezdaq, Candes Grezda, Moreqfferdi Middleton Rangers budou v tomto střetnutí bez suspendovaného dynama středního pole Scotta Arfielda poté, co byl vyloučen proti Hearts, a zároveň jsou připraveni o oběti dlouhodobých zranění Lee Wallace, Jamie Murphy a Graham Dorrans.

Zapůjčený křídelník Liverpoolu Ryan Kent se vrátil do tréninku, i když tento zápas pro něj může přijít příliš brzy.

Možná Rangers začínající XI: McGregor; Tavernier, Goldson, Worrall, Flanagan; Jack, Coulibaly; Candeias, Ejaria, Middleton; Morelos

Pozice týmu Aberdeen Brankáři Lewis, CernyDefenders McKenna, Hoban, Reynolds, Devlin, Ball, Shinnie, Considine, Lowe, Logan Záložníci Gleeson, Tansey, Ferguson, Makay-Steven, ForresterForwards McGinn, Wilson, May, Wright, Cosgrove Gary Mackay-Steven utrpěl ošklivé zranění hlavy, kvůli kterému se o víkendu dostal z finále poháru a Aberdeen bude bez postavy, která byla v této sezóně jedním z jejich nejkreativnějších hráčů.

V obraně kvůli zranění chybí Mark Reynolds a Tommie Hoban, starostí je Mikey Devlin.

Greg Tansey a Frank Ross jsou také stranou.

Možná Aberdeen startující XI: Lewis; Logan, Levné Dětské Fotbalové Dresy  McKenna, Considine, Lowe; Míč, Shinnie; McLennan, Ferguson, McGinn; Cosgrove

Mason Mount Není Hrdina, Který Zachránil Manchester United

Mason Mount je zklamáním pro všechny fanoušky Premier League. Bez ohledu na to, jaký Fotbalové Dresy si oblékne, nepodává dobrý výkon. Před půl rokem, kdy Mason Mount ještě oblékal Chelsea Dresy , si všichni mysleli, že jeho výkon ovlivnila špatná situace týmu. Mason Mount letos v létě opustil Chelsea a za 55 milionů přestoupil do Manchesteru United, ale po více než deseti odehraných kolech stále nevstřelil branku. Tým má dokonce velká očekávání od Masona Mounta, nechá ho oblékat Fotbalove Dresy Klubů č. 7 reprezentace Manchesteru United.

Síla 24letého Masona Mounta je stále neznámá. Ve hře nepředvedl dobrý výkon. Když Chelsea ještě trénoval Thomas Tuchel, 21letý Mason Mount si vedl dobře a byl považován za budoucího nástupce týmu. Poté, co Chelsea zažila rok turbulencí, doznala velkých změn nejen hráčská sestava, ale postupně zmizela i síla Masona Mounta.

Původně si Erik ten Hag myslel, že by mohl uvolnit potenciál Masona Mounta, a tak utratil spoustu peněz, aby ho naverboval. Manchester United sice postrádá příznivého záložníka, ale je škoda, že Mason Mount není hrdinou, který tým zachránil. Lze jen říci, že náborový plán Manchesteru United opět selhal. Mason Mount špatnou bilanci Manchesteru United nezměnil. Mason Mount, do kterého kdysi Anglie vkládala velké naděje, se stane obyčejným fotbalistou, pokud nebude podávat dobré výkony v Manchesteru United.

Fotbalový Dres Ronaldo Angelino, Který Poprvé Podepsal

Fotbalový Dresy Ronaldo  Angelino, který poprvé podepsal City v roce 2012, ale většinu času strávil mimo klub hostováním v New York City, Gironě, Realu Mallorca a NAC Breda, se vrátil jako další možnost.

Měl ale špatnou předsezónní sezónu a svůj první start v Premier League nestihl až do listopadu, přičemž byl překvapivým startérem při porážkách s Liverpoolem a doma s Manchesterem United, které byly velkou trhlinou v naději City získat třetí titul v řadě. .

Vzhledem k tomu, že Mendyho problémy se zraněním se staly méně závažným problémem a Zinčenko byl považován za spolehlivou alternativu, Angelino byl zvláštní muž a mohl odejít v přestupovém okně.

Guardiola o svém krajanovi v lednu před odjezdem pochvalně prohlásil: "V poslední třetině na bedně je jedním z nejchytřejších kluků, které v týmu máme."

Existují však obavy o jeho obranné schopnosti Dětské Fotbalovy Dresy  v sezóně, kdy City již inkasovalo více gólů než v předchozích dvou kampaních.

Chelsea Je Vyšetřována: Offshore Platby Prověřovány

Chelsea čelí zvýšené kontrole ze strany Premier League ohledně nahlášených plateb spojených s bývalým majitelem Romanem Abramovičem. Vyšetřování The Guardian a mezinárodních sídel, včetně Úřadu pro investigativní žurnalistiku a německého Paper Trail Media, odhalilo soubory s podrobnostmi o platbách za posledních deset let v celkové výši desítky milionů liber. Obvinění naznačují, že offshore společnosti spojené s Abramovičem prováděly mimoknihovní platby související s různými aspekty, včetně přestupů hráčů (Eden Hazard, Willian, Samuel Eto'o), manažerských schůzek a spolupracovníků, jako je například příchod Antonia Conteho.

Premier League již vyšetřuje Chelsea kvůli „potenciálně neúplnému finančnímu výkaznictví“ během Abramovičovy éry, o kterém sami informovali noví majitelé klubu během procesu převzetí. Zatímco klub čelí kontrole, ikonická modrá Fotbalové Dresy slouží jako viditelný výraz oddanosti fanoušků týmu. Dotyčné platby mají být směrovány přes offshore vozidla patřící Abramovičovi, který klub prodal v roce 2022 kvůli sankcím uvaleným na jeho britská aktiva po ruské invazi na Ukrajinu. Někteří pochybují, zda byly řídící orgány o těchto účtech informovány, což vyvolává obavy z možného porušení finanční fair play.

Zatímco tvrzení musí být ještě ověřena, jak Premier League, tak fotbalová asociace to vyšetřují. Minulý měsíc se kontrola zintenzivnila, když byly odhaleny platby spojené s Abramovičovou společností ve prospěch ruského miliardáře Sulejmana Kerimova, vlastníka Anži Machačkaly, při akvizicích Williana a Samuela Eto'a. Fanoušci, vyzdobení v Chelsea Dresy , čekají na výsledek vyšetřování a stojí po boku svého týmu skrz naskrz. Premier League se k nedávné zprávě nevyjádřila, ale očekává se, že informace důkladně prozkoumá. Přestože klub nebyl obviněn z porušení jako Manchester City a Everton, potenciální sankce, včetně odečtení bodů, zůstávají možností prostřednictvím nezávislé komise.

Juventus Dresy Pre Deti Proč Chce Real Madrid Získat

Juventus Dresy Pre Deti  Proč chce Real Madrid získat Rudigera? Po návratu Carla Ancelottiho jako trenéra Madrid projednával přestup na nového středního obránce.

Rudiger je preferovaným kandidátem a strana Santiaga Bernabeua doufá, že ho přidá k takovým, jako jsou Eder Militao, David Alaba a Nacho, aby pozici upevnili.

Jaké jsou šance Realu Madrid získat Rudigera? Madrid prostudoval další možnosti při hledání nového středního obránce, ale je optimistický ohledně podpisu Rudigera i přes různé překážky, které jim stojí v cestě.

Jedním z nich je, že Rudigerova smlouva po něm touží několik špičkových týmů v Evropě, přičemž Bayern Mnichov a Paris Saint-Germain také bedlivě sledují vývoj v západním Londýně.

Dalším problémem, se kterým se Bayern bude potýkat také, je obtížnost splnit jeho požadavky na plat, protože média v Anglii a Německu tvrdí, že chce kolem 12 milionů EUR (£10 milionů / 14 milionů $) čistého za sezónu.

Další čteníDonnarumma získává cenu Fotbalový Dresy Dětské  Yashin před MendyNo Rangnick vliv na Man Utd vs Chelsea - CarrickJorginhova cesta od 20 € za týden ke sporu o Zlatý míč

Dres Messi Dětský Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane

Dresy Messi Dětské  Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane cítí, že Cristiano Ronaldo je zpět ve špičkové formě poté, co jeho double zajistil tři body proti Sportingu Gijon.

Navzdory zklamání ze strany Madridu si udrželi tempo na špici La Ligy, když Ronaldo vsítil penaltu a údernou hlavičku a zajistil si vítězství na Santiago Bernabeu.

Ronaldo vyvíjí tlak na Barcu

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu? Portugalský reprezentant byl na začátku této kampaně kritizován, ale Zidane rychle poukázal na návrat do formy pro svého talismanského útočníka, který už minulý týden vstřelil hattrick proti Atleticu Madrid.

"Cristiano je takový, může skórovat kdykoli," řekl Zidane. „Když nedá gól, lidé si myslí, že nehrál dobře.

"Hrál dobře s Karimem [Benzemou] uprostřed a vypadl na křídlo, tvrdě pracoval a je zpět ve formě."

Zidane také bránil Jamese Rodrigueze, když Dětské Fotbalové Dresy  Kolumbijec nastoupil za zraněného Garetha Balea, který předtím bojoval o herní čas.